Yiğit Poyraz’dan Survivor itirafı! ‘Aşk ağır bastı’

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması bu sezon All Star konseptiyle izleyici karşısına çıktı. Yarışmada kıyasıya mücadele devame derken, geçtiğimiz haftalarda beklenmedik bir eleme yaşanmıştı.

2021’de büyük finalde İsmail Balaban’la birlikte SMS oylamasına çıkma başarısı gösteren Yiğit Poyraz, bu kez adaya erken veda etmişti.

5-0 ve 5-3’LE ELENDİ!

Mavi takımın iddialı yarışmacısı, 4 Nisan Perşembe akşamı çıktığı ilk düelloda eski futbolcu Sercan Yıldırım’a 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup olurken, omuzundan sakatlığı da bulunan takım arkadaşı Hakan Hatipoğlu’na ise 5-3 yenilmişti.

“BÜYÜK KONUŞTUM, BÜYÜK PATLADIM”

29 yaşındaki yarışmacı, “Beynim yanmış durumda. Algılayamıyorum olup biteni. Hakan’ı tebrik ediyorum. Sercan beni darmaduman etti. Mental olarak son bir aydır kötü dönemden geçiyordum. Toparlamaya çalışıyordum kendimi, kafamı buraya odaklamaya çalışıyordum. En son çare olarak böyle bir ateşlenmeye, hırslanmaya, gerçek Survivor’ı, bu düelloyu tatmaya ihtiyacım vardı. Kendime olan güvenim tamdı ama olmadı. Büyük konuştum, büyük patladım” şeklinde konuşmuştu.

‘BENİM ŞAMPİYONUM’

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, uzun süredir aşk yaşadığı Yiğit Poyraz’ın elenmesi üzerine birlikte çekilen bir karelerini paylaşarak; “Benim şampiyonum” notunu eklemişti.

“YASMİN’İ ÇOK ÖZLEDİM”

Mehmet Ali Ebil’in kızı Yasmin Erbil, Dominik’ten yeni gelen erkek arkadaşı Yiğit Poyraz ile önceki gün düzenlenen bir davetteydi. Şampiyonluk için gittiği Survivor yarışmasından elenen Yiğit, “Yasmin’i çok özledim. Aşk ağır bastı” dedi.

“SONUNA KADAR KALIR DİYE DÜŞÜNÜYORDUM”

Yasmin Erbil de “Sonuna kadar kalır diye düşünüyordum. Ama döndüğü için mutluyum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x